no_underline.css
no_underline.css

















Priizen 2012
Periode A
01/04-10/05 en
01/10-15/11
Per week
€ 1386
€ 198
€ 1610
€ 230
Afbeeldingen van villa Erofili, klik op de afbeelding voor een vergroting.
www.Crete-Holidays.net
Periode B
11/05-30/06
01/09-30/09

Per dag  
Onze huurprijzen zijn in Euro, per villa, per week of langer.

Inclusief:een huurauto die op de luchthaven voor u klaar staat, met inclusief  alle verzekeringen, geen eigen risico, een kinderstoeltje wanneer u dit wilt en een ongelimiteerd aantal kilometers.
De prijzen zijn op basis van logies. Geen extra kosten voor schoonmaken, energie etc.
Wij berekenen geen reserveringskosten.
De prijzen zijn exclusief uw vervoer naar en van Kreta.
Klik hier voor uw vlucht naar Kreta.
Mocht u andere voorkeuren hebben, laat ons dit dan even weten.

Heeft u nog vragen bel dan even tijdens kantooruren 0592-273136. Wij staan u graag te woord van maandag tot en met vrijdag van 09.00 - 17.00 uur.

Per week
Per week
Per dag  
Per dag  

Villa Erofili in Sfakaki.

Villa Erofili heeft 4 slaapkamers en drie badkamers en is geschikt voor 8 personen. Het is rustig gelegen, tegen een heuvel, aan de rand van het dorpje Asteri, op ongeveer 2,5 km vanaf het strand van Sfakaki en Stavromenos en ongeveer 14 km vanaf Rethymnon. Het is een prachtig, nieuw (2008) vakantiehuis, gebouwd van natuursteen en massief hout en is voorzien van alle moderne faciliteiten, zoals airconditioning, centrale verwarming, een kluisje, een haardroger, een strijkijzer en strijkplank.. Om uw privacy te garanderen is het terrein omgeven door stenen muren. Op dit terrein kunt u ook uw auto parkeren. In de tuin ligt een groot zwembad van 41 m² met hydromassage en een kindergedeelte. Rondom het zwembad staan ligbedden en parasols en er is een barbecue plaats. Via een overdekt terras met tuinmeubilair komt u in een ruime woonkamer met een marmeren openhaard, satelliet tv en een comfortabele zithoek. Aansluitend is er een ruime eetkamer en de grote open keuken is van alle gemakken voorzien met onder andere een elektrisch fornuis met een oven, een magnetron, een koelkast met vriesgedeelte, een vaatwasser en een koffiezetapparaat. Op de begane grond ligt ook een slaapkamer met twee aparte bedden en een badkamer met een toilet en een balkon. Op de eerste verdieping vindt u de 3 andere slaapkamers. De grootste slaapkamer heeft een tweepersoonsbed en een eigen badkamer met een bad met hydromassage en een toilet. De twee andere slaapkamers hebben elk 2 aparte bedden. Op deze verdieping is nog een tweede ruime badkamer met een wasmachine, een bad, toilet en een wasmachine.
Alle slaapkamers hebben airconditioning en een balkon met een prachtig uitzicht op de bergen en/of de zee.
De villa heeft ook groot terras van 30 m² op de eerste verdieping, waar u heerlijk kunt wegdromen en genieten van het geweldige uitzicht op de olijfboomgaarden, de bergen, de zee en de stad van Rethymnon. De afstand van de luchthaven van Heraklion is 75 km en vanaf de luchthaven van Chania 80 km. Op loopafstand, in het dorp, vindt u enkele taverna’s en een supermarktje. In de dorpjes Stavromenos en Sfakaki is een ruimere keus.

Periode C
01/07-31/08



€ 2065
€ 295
Onze prijzen zijn per accommodatie en inclusief huurauto.
Villa max. 4 pers. auto groep C.
Minimale huurperiode is 1 week, natuurlijk kunt u de periode verlengen per dag.


Villa
villa max. 6 pers. auto groep M.
€ 1512
€ 1743
€ 2198
€ 216
€ 249
€ 314
Wij bieden u bij deze accommodatie de mogelijkheid aan om een Senseo Crema te huren.
Voor 10 Euro per week heeft u dan gegarandeerd een lekker Nederlands kopje koffie! U dient wel zelf de pads mee te nemen.
villa max. 8 pers. auto groep M1.
€ 1561
€ 223
€ 1792
€ 256
€ 2275
€ 325
Home

Villa's in Rethymnon

Meer informatie of reserveren