Robini appartementen in Falasarna
Dit jaar hebben wij voor het 3e jaar deze fraaie accommodatie in het uiterste westen van Kreta in Falassarna.
Roubini staat voor kwaliteit, erg ruime kamers, een fraai uitzicht, uitstekend meubilair en met veel zorg gebouwd.
Gelegen tegen een berghelling aan een doodlopend weggetje vindt u dit complexje dat totaal uit 10 appartementen bestaat.
Alle appartmenten zijn voorzien van airconditioning, satelliet tv, internetaansluiting, telefoon, een goed uitgeruste keuken en een prachtig terras met een geweldig uitzicht over de baai van Falassarna.
Een bijzonder pluspunt van dit complexje is dat ze ook gedacht hebben aan rolstoelgebruikers, hier kan menige Kretenzer accommodatiegever een voorbeeld aan nemen.
Falasarna staat bekend vanwege haar geweldige stranden die gelukkig nog niet overvol zijn. U kunt hiervandaan prima uitstapjes maken naar het westen en zuiden van Kreta.
Plaatsen zoals Chania, Kissamos, Elafonissi en Paleochora zijn dichtbij.
Optioneel: ontbijt 5 Euro per
persoon per dag.
De bovengenoemde prijzen zijn in Euro, per accommodatie (studio, appartement of huisje) voor 1 week of langer.
Alle genoemde prijzen zijn inclusief alle belastingen, schoonmaakkosten, handdoeken, lakens, stroom en water.
Al onze prijzen zijn inclusief een huurauto, een Hyundai Prime met airconditioning en een volledige all-risk verzekering en een ongelimiteerd aantal km, te ontvangen en weer in te leveren op de luchthaven. Het is natuurlijk ook mogelijk om, tegen een kleine bijbetaling, een grotere auto ter beschikking te hebben.
Wij berekenen geen administratie of reserveringskosten.
De vlucht naar en van Kreta is niet in de prijs inbegrepen.
Wij bieden u bij deze accommodatie de mogelijkheid aan om een Senseo Crema te huren.
Voor 10 Euro per week heeft u dan garandeerd een lekker bakkie koffie! U dient wel zelf de pads mee te nemen.
De Hyundai Prime is de auto die wij standaard bijleveren bij onze accommodatie. U ontvangt en levert de auto weer in op de luchthaven. De auto is volledig verzekerd, u heeft geen eigen risico en u hoeft geen borg te betalen