4 ruime woningen (70 m²) boven op een berg met een overweldigend uitzicht.
Binnen een paar autominuutjes bent u in het levendige plaatsje Kalamaki met haar leuke boulevard, vele restaurantjes, winkeltjes etc..
Echter, als u weer bent terug gekeerd op uw berg, wordt u overmand door het fantastische uitzicht en de rust. Vooral de zonsondergang vanaf uw terras is adembenemend.
Deze woningen hebben alles wat u nodig heeft voor een onbezorgde vakantie: een ruime woonkamer met modern meubilair, een volledig ingericht keuken (waar ook een wasmachine niet ontbreekt), 2 royale slaapkamers waarvan de eerste met een tweepersoonsbed en de tweede met 2 eenpersoonsbedden en een leuke badkamer met douche of bad en WC. Speciaal is het dakterras waar u volledig afgeschermd van de buitenwereld van het zonnetje kunt genieten.
De eigenaar heeft ook een hotel aan het strand van Kalamaki en daar staan de voor u gratis ligbedden op u te wachten.
Een ideaal complexje ook als u met 2 of 3 kinderen een onbezorgde vakantie wilt genieten.
De bovengenoemde prijzen zijn in Euro, per accommodatie (studio, appartement of huisje) voor 1 week of langer.
Alle genoemde prijzen zijn inclusief alle belastingen, schoonmaakkosten, handdoeken, lakens, stroom en water.
Al onze prijzen zijn inclusief een huurauto, een Hyundai Prime met airconditioning en een volledige all-risk verzekering en een ongelimiteerd aantal km, te ontvangen en weer in te leveren op de luchthaven. Het is natuurlijk ook mogelijk om, tegen een kleine bijbetaling, een grotere auto ter beschikking te hebben.
Wij berekenen geen administratie of reserveringskosten.
De vlucht naar en van Kreta is niet in de prijs inbegrepen.
Wij bieden u bij deze accommodatie de mogelijkheid aan om een Senseo Crema te huren.
Voor 10 Euro per week heeft u dan garandeerd een lekker bakkie koffie! U dient wel zelf de pads mee te nemen.
De Hyundai Prime is de auto die wij standaard bijleveren bij onze accommodatie. U ontvangt en levert de auto weer in op de luchthaven. De auto is volledig verzekerd, u heeft geen eigen risico en u hoeft geen borg te betalen
Wij bevelen vliegen met Arke Fly aan, dan zit je goed.